D-Link, MU-MIMO ve PoE desteği ile yeni AC2600 Wave 2 Birleşik Erişim Noktası sunuyor

No comments yet

13 Mayıs 2020 – Çok uluslu ağ ekipmanı üreticisi D-Link, yeni DWL-8620AP Kablosuz AC2600 Wave 2 Çift Bantlı Birleşik Erişim Noktası’nı sunarak, daha yüksek hızlarda ve daha fazla kapsama alanında yeni nesil bağlantı sunuyor.

Kesintisiz internet bağlantısı olan bir ağ oluşturmak ve sürdürmek, özellikle yüksek yoğunluklu ortamlarda, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve işletmeler için zor olabilir. KOBİ’lerin esnek ve ölçeklenebilir Wi-Fi ağları dağıtmasını sağlamak için tasarlanan D-Link’in yeni birleşik AP’si, yüksek hızlar vaat ediyor ve geleceğe yönelik kablosuz ağlar için idealdir.

802.11ac Wave 2 teknolojisinin tüm potansiyelinden yararlanan DWL-8620AP, 2.533 Mbps’ye kadar ultra yüksek birleşik veri hızlarıyla son teknoloji bağlantı sunar. Ayrıca, iki Gigabit Ethernet bağlantı noktasının kullanılabilir bant genişliğini iki katına çıkarmak ve genel verimi en üst düzeye çıkarmak için tek bir bağlantı noktası görevi görmesini sağlayan Bağlantı Toplama’yı destekler.

Birden fazla istemciyle eşzamanlı iletişim sağlayan 4×4 MU-MIMO ile DWL 8620AP ağ kapasitesini önemli ölçüde artırabilir. Ayrıca gelişmiş ağ güvenliği ve erişim kontrolü özellikleri içerir.

 

Ürün bağımsız bir AP olarak kullanılabilir veya D-Link Kablosuz Denetleyiciler DWC-1000 / DWC-2000 tarafından merkezi olarak yönetilebilir; 1.024 AP’nin kolay ve verimli bir şekilde konuşlandırılmasını ve yönetilmesini sağlar. Radyo Frekansı (RF) kaynak yönetimi, kablosuz kapsama alanının merkezi olarak yönetilmesini sağlar ve otomatik kanal seçimi ile kanal girişiminden kaçınarak ve iletim gücünü ayarlayarak kablosuz istemciler için mümkün olan en iyi kapsama alanını sağlar. Yakındaki bir AP’nin arızalandığı tespit edilirse, iletim gücü otomatik olarak artar.

 


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir